Вхід
Зворотній зв'язок

Аксесуари для кухні оптом

+380678001039 Руслан Звоніть з 9:00 до 22:00 9:00 - 22:00
Каталог товарів

Про компанію

Торгово-виробнича компанія "Rolan" реалізує продукцію власного виробництва та продукцію інших виробників. Ми співпрацюємо виключно з виробниками, як в Україні так і за кордоном, що дає нам можливість досягти низької ціни та великих обсягів продажів. Оскільки ми націлені на великі обсяги продажу та масового споживача, в першу чергу за рахунок низької ціни, але й особливу увагу ми приділяємо високій якості продукції.    
Компанія "Rolan" є також імпортером і прямим постувальником товарів з Китаю та Польщі, що дозволяє постійно збільшувати асортимент і стежити за новинками на ринку.

Основним напрямком Компанії є товари для кухні та кулінарії, новинки ТВ-шопних товарів, а також дитячі розважальні товари.

Динамічно розвивається ринок та вихід щодня нових цікавих та зручних для життя товарів, дає нам можливість надавати цікаві Новинки для Вас та ваших клієнтів, що дозволяє дивувати та тримати інтерес клієнтів до Ваших магазинів.     
Доставка здійснюється як відповідальними кур'єрськими службами, так і в будь-якій зручній Вам формі за погодженням з клієнтом. Якщо замовлений товар є на складі, то у вас вдома він може виявитися вже наступного дня після покупки. Логістична система Rolan вибудована так, щоб перебоїв з поставками не виникало навіть у найпіковіші періоди продажів. Незалежно від пори року, дня тижня та погодних умов ви можете розраховувати на доставку по Україні.      
Понад 20 років успішної роботи,

Компанія Rolan почала існування в 2000 році, коли було відкрито перше виробництво.

Сьогодні ми маємо власні:

Виробництво.Прямі поставки з Китаю та інших країн.Контракти виключно з виробниками супутніх товарів.Повага та  долострокова співпраця з великою кількістю клієнтів

Ми цінуємо та з повагою ставимося до кожного клієнта, і будемо раді співпраці з новими та цікавими бізнесменами.

Розвиваємось разом!!!